Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výstavy

05.11.2011 - MVP Praha

František Bouček

 
PSI
Dorostu:
2049. Hunter z Netluckých pastvin - David Šorm - VN1
Mladých:
2050.
Mezitřída:
2051. Richly´s Silver Cloud of Elmo - K.Hoffmann - V1, CAC
Otevřená:
2052. Bastien Akamiro - Jana Uhrová - V2, res.CAC
2053. Happen´z Building a Mystery - Šárka Nováková - V1, CAC
Pracovní:
2054. Yasani Irám z Allahovy země - Ludmila Faktorová - V1, CAC, CACIB, BOB
Šampionů:
2055. Drahokam ze Zličínských luk - Ivana Pavlovská - V2, res.CAC
2056. Eminence ze Zličínských luk - Kamila Ručková - V1, CAC, CACIB
Veteránů:
2057. Xillit ze Zličínských luk - Helena Olžbutová - V1, BOV
FENY
Dorostu:
2058. Image´s ze Zličínských luk - Tomáš Horák - ---
2059. Inclusive ze Zličínských luk - Zdeňka Růžková - VN1
Mezitřída:
2060. Cora z Náhorní planiny - Kamila Ručková - V, res.CAC
2061. Padparadscha´s French Kiss - K.Hoffmann - V1, CAC
Otevřená:
2062. Catherine Zeta-Jones van de Robega - Lenka Hrudková - V1, CAC
2063. To Lejla - Eva Rambousková - V3
2064. Yasmin Banu z Allahovy země - Lenka Polavková - VD4
2065. Zenaida z Allahovy země - Ludmila Faktorová - V2, res.CAC
Šampionů:
2066. Baronka ze Zličínských luk - ---
2067. Gracie - Blue ze Zličínských luk - Ing.Alena Mačíová - V1, CAC, CACIB
2068. Wionna R Čínské hedvábí - Eliška Havránková - V2, res.CAC, res.CACIB
Veteránů:
2069. Xanny ze Zličínských luk - V1
22.05.2011 - MVP Litoměřice

Dr.Miroslav Guniš

PSI
Mladých:
1. Mighty Good Time Gold'n Cooper (29.1.2010) - Tulva Lindfors - V1, CAJC, JuniorBOB
2. Tiger Woods Gandamak Slovakia (16.8.2010) - Jiří Kysela - V2
Mezitřída:
3. Claudius van de Robega (2.10.2009) - Lenka Burešová - V1, CAC, res.CACIB
4. Yetti Dirty Snow Čínské hedvábí (30.10.2009) - Kateřina Kindlová - ---
Otevřená:
5. Bastien Akamiro (3.3.2009) - Jana Uhrová - V4
6. Dancing Shadow Padparadscha's (10.3.2009) - Astrid Wildekopf - V
7. Chapter One's Another Secret (4.6.2008) - Gabi Gennis + Ralf Röpnack - V2, res.CAC
8. Paul Newmann gandamak Slovakia (17.8.2008) - Světlana Šimková - V1, CAC, CACIB
9. You Got Me Rocking Gold'n Cooper (19.9.2005) - Tulva Lindfors - V3
Šampionů:
10. Brisbane Beach Boy Padparadscha's (12.5.2007) - Detlef Block - V3
11. Catch Me If You Can Padparadscha's (2.11.2007) - Astrid Wildekopf - V1, CAC
12. Eminence ze Zličínských luk (2.Q12.2005) - Kamila Ručková - V2, res.CAC
13. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.2007) - Ludmila Faktorová - V4
Veteránů:
14. Janek Čínské hedvábí (14.11.2002) - Gabriela Landová - V1, Nejlepší veterán, BOB
FENY
Mladých:
15. Afinity Blue Passion Doveny (27.1.2010) - Gabriela Landová - V1, CAJC
16. Bridget Brilliant Kaskarak - Shahra (30.7.2010) - Lenka Burešová - ---
17. Connie z Náhorní planiny (19.2.2010) - Martin Svárovský - V4
18. Cora z Náhorní planiny (19.2.2010) - Kamila Ručková - V2
19. Tiffany Dupont Gandamak Slovakia (16.8.2010) - Ing.Alena Mačíová - V3
20. Tina Turner Gandamak Slovakia (16.8.2010) - Iva Toulová - V
Mezitřída:
21. Cameron Diaz van de Robega (2.10.2009) - Romana Hřebejková - V1, CAC, CACIB
22. French Kiss Padparadscha's (27.1.2010) - Detlef Block - V2, res.CAC
23. Yasmine Lady Čínské hedvábí (30.10.2009) - Kateřina Kindlová - ---
24. Zafira z Allahovy země (1.11.2009) - Ludmila Faktorová - V3
Otevřená:
25. Eve z Netluckých pastvin (25.7.2008) - Petra Tůmová - V4
26. Pauline Gandamak Slovakia (17.8.2008) - Iva Toulová - V1, CAC, res.CACIB
27. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.2007) - Lenka Polavková - V3
28. Zenaida z Allahovy země (1.11.2009) - Ludmila Faktorová - V2, res.CAC
Šampionů:
29. Cosmopolitan Cedilha (21.5.2008) - Martina Frolíková - V2, res.CAC
30. Grácie - Blue ze Zličínských luk (22.10.2007) - Ing.Alena Mačíová - V1, CAC
21.05.2011 - NVP Litoměřice

Rozhodčí - Dr.Roberto Schill

PSI
Mladých:
1. Avatar Blue Čínské hedvábí (23.3.2010) - Tomáš Vacek - V1, CAJC
2. Mighty Good Time Gold'n Cooper (29.1.2010) - Tulva Lindfors - ---
2368. Tiger Woods Gandamak Slovakia (16.8.2010) - Jiří Kysela - V2
Mezitřída:
3. Affron Elite Look Doveny (27.1.2010) - Markéta Hartmannová + Gabriela Landová - VD2
4. Claudius van de Robega (2.10.2009) - Romana Hřebejková - V1, CAC
Otevřená:
5. Bastien Akamiro (3.3.2009) - Jana Uhrová - V3
6. Paul Newmann Gandamak Slovakia (17.8.2008) - Světlana Šimková - V2, res.CAC
7. Urubamba of Dega Afghans (27.7.2009) - Lenka Šulcová - ---
8. You Got Me Rocking Gold'n Cooper (19.9.2005) - Tulva Lindfors - V1, CAC
Pracovní:
9. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.2007) - Ludmila Faktorová - V1, CAC, NV
Šampionů:
10. Brisbane Beach Boy Padparadscha's (12.5.2007) - Detlef Block - ---
11. Drahokam ze Zličínských luk (18.5.2005) - Ivana Pavlovská - V2, res.CAC
12. Eminence ze Zličínských luk (2.12.2005) - Kamila Ručková - V1, CAC
Veteránů:
13. Janek Čínské hedvábí (14.11.2002) - Gabriela Landová - V1, Nejlepší veterán, BOB
FENY
Mladých:
14. Afinity Blue Passion Doveny (27.1.2010) - Gabriela Landová - V1, CAJC
15. Bridget Brilliant Kaskarak - Shahra (30.7.2010) - Lenka Burešová - VD
16. Cabalrai Primavera Bohemia (27.6.2010) - JUDr.Irena Benešová - V3
17. Cora z Náhorní planiny (19.2.2010) - Kamila Ručková - Diq
18. Tiffany Dupont Gandamak Slovakia (16.8.2010) - Ing.Alena Mačíová - V2
Mezitřída:
19. French Kiss Padparadscha's (27.1.2010) - Detlef Block - V3
20. Zafira z Allahovy země (1.11.2009) - Ludmila Faktorová - V2, res.CAC
2408. Cameron Diaz van de Robega (2.10.2009) - Romana Hřebejková - V1, CAC
Otevřená:
21. Ebony z Netluckých pastvin (25.7.2008) - Lenka Šulcová - V2, res.CAC
22. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.2007) - Lenka Polavková - V3
23. Zenaida z Allahovy země (1.11.2009) - Ludmila Faktorová - V1, CAC
Šampionů:
24. Cosmopolitan Cedilha (21.5.2008) - Martina Frolíková - VD3
25. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.2007) - Ing.Alena Mačíová - V2, res.CAC
26. Xanny ze Zličínských luk (23.6.2002) - Marcela Bušková - V1, CAC, NV
11.09.2010 - KV KChCh Liberec

Rozhodčí - Vladimír Panuška

PSI
Štěňat:
215. Angle from Sky Čínské hedvábí (23.3.10) - Leona Havlisová - VN
Mladých:
216. Claudius van de Robega (2.10.09) - Lenka Burešová - V1, CAJC
217. Linar Lu - Kön (20.9.09) - Lenka Macková - VD3
218. Zack Čínské hedvábí (26.11.09) - Kateřina Kindlová - VD2
219. Zeerow z Allahovy země (1.11.09) - Lenka Macková - VD4
Mezitřída:
220. Western Willi Čínské hedvábí (27.10.08) - Leona Havlisová - V1
Otevřená:
222. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V1, CAC
223. Paul Newmann Gandamak Slovakia (17.8.08) - Světlana Šimková - V2, res.CAC
Vítězů:
224. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V1, CAC, BOB
Čestná:
225. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1
FENY
Štěňat:
225A. Affinity Blue Passion Doveny () - Gábina Loňková - VN
Mladých:
226. Cameron Diaz van de Robega (2.10.09) - Romana Hřebejková - V1, CAJC
227. Fatima z Kopfsteinu (28.10.09) - Leona Havlisová - VD3
228. Zenaida z Allahovy země (1.11.09) - Lída Faktorová - VD2
Mezitřída:
221. Wionna R Čínské hedvábí (27.10.08) - Eliška Havránková             - V1, CAC
Otevřená:
229. Begum Top Orient (22.1.07) - Kateřina Kindlová - V2, res.CAC
230. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAC, Nejlepší fena
Čestná:
231. Cedilha Cosmopolitan (21.5.08) - Martina Frolíková - ---
 
12.09.2009 - KV Liberec

Rozhodčí - Zdena Holmerová

PSI
Mezitřída:
254. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - ---
Otevřená:
255. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - ---
FENY
Otevřená:
256. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, Krajský vítěz
 
17.05.2009 - NVP Jelenia Góra

Rozhodčí -

PSI
Štěňat:
740. Kal Ho Naa Ho Varius Avis (11.10.08) - Katarzyna Krych - VN2
741. Kaun Banega Croperati Varius Avis (11.10.08) - Justyna Gebka - VN1
Otevřená:
742. One Black Boy Karmazynowy Blekit (11.11.06) - Justyna Gebka - V2
743. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1, CWC
Šampionů:
744. Flibertidigibert Varius Avis (25.5.03) - Katarzina Krych - V1, CWC, Nejlepší pes, BOB
FENY
Štěňat:
745. Kabhi Kushi Kabhie Gham Varius Avis (11.10.08) - Justyna Gebka - VN
Mladých:
746. Elain Fariha z Netluckých pastvin (25.7.08) - Petra Ilchmanová - V1, CWJC
Mezitřída:
747. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V1, CWC, Nejlepší fena
Otevřená:
748. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CWC
 
02.05.2009 - MVP Praha

Rozhodčí - Ing.Hana Petrusová

PSI
Dorost:
1172. Warp Core Čínské hedvábí (27.10.08) - Lenka Dolejšová - VN 
Mladých:
1173. Padparacha´s Catch me if you can (2.11.07) - Astrid Wildekopf - V2
1174. Tango Blue Čínské hedvábí (10.3.08) - Gábina Vejmelková - V1, CAJC
Mezitřída:
1175. Gentleman ze Zličínských luk (22.10.07) - Alice Boučková - V1, CAC, res.CACIB
1176. Soukistan Chaman - Jahawar (27.6.07) - Anna Vršník - V3
1177. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - V4
1178. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V2, res.CAC
1179. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - ---
Otevřená:
1181. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V2, res.CAC
1182. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V3
1183. Bubu ze Zličínských luk (12.10.04) - Alena Poulová - V1, CAC, CACIB
Šampionů:
1180. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - V4
1184. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gábina Vejmelková - V2, res.CAC
1185. Drahokam ze Zličínských luk (18.5.05) - Ivana Pavlasová - V3
1186. Kenny G Gandamak Slovakia (3.5.04) - Astrid Wildekopf - V1, CAC
Veteránů:
1187. Plamínek ze Zličínských luk (18.10.99) - Alice Boučková - V1, Nejlepší veterán, BOB, BIG III
FENY
Dorost:
1188. Pauline Gandamak Slovakia (17.8.08) - Iva Toulová - VN
1189. Wionna R Čínské hedvábí (27.10.08) - Eliška Havránková             - ---
Mezitřída:
1190. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačíová - V1, CAC, CACIB
1191. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V2, res.CAC
Otevřená:
1192. Agha Djari´s Ray of light (28.3.05) - Verena Karwei - V2, res.CAC
1193. Elita ze Zličínských luk (2.12.05) - Kateřina Smočková - V3
1194. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAC
Šampionů:
1195. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V1, CAC, res.CACIB
1196. Xanny ze Zličínských luk (23.6.02) - Marcela Bušková - V3
1197. Císařovna ze Zličínských luk (15.10.04) - Alena Mačíová - V2, res.CAC
Veteránů:
1198. Britany Nika (27.12.96) - Monika Bejčková - V1
 
26.04.2009 - KV KChCh České Budějovice

Rozhodčí - Zdena Holmerová

PSI
Štěňat:
1. Warp Core Čínské hedvábí (27.10.08) - Lenka Dolejšová - VN1
2. Western Willi Čínské hedvábí (27.10.08) - Leona Havlisová - VN2
Dorost:
3. Paul Newmann Gandamak Slovakia (17.8.08) - Světlana Šimková                 - VN
Mladých:
4. Tango Blue Čínské hedvábí (10.3.08) - Gábina Vejmelková - V2
5. Tennessiee Čínské hedvábí (10.3.08) - Monika Neznalová - ---
6. Tom C. Čínské hedvábí (10.3.08) - Stanislav Brandstätter - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Mezitřída:
7. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V2, res.CAC
8. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - V1, CAC 
9. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - V3
Otevřená:
10. Amadeus Top Orient () - - ---
11. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V2, res.CAC
12. Narcis Silvedr Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Pavel Dvořák - V3
13. Yasani Irán z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
Vítězů:
14. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V2, res.CAC
15. Marcus Aurelius Gandamak Slovakia (27.6.06) - Marcela Malíková - V1, CAC
Veteránů:
16. Firefly Gandamak Slovakia (17.5.99) - Jiří Petr - V1, Nejlepší veterán, BIS
FENY
Štěňat:
17. Wionna R Čínské hedvábí (27.10.08) - Eliška Havránková             - VN1
Dorost:
18. Pamela Gandamak Slovakia (17.8.08) - Lenka Bučková - VN1, Nejlepší dorost
19. Pauline Gandamak Slovakia (17.8.08) - Iva Toulová - VN2
20. Vanessa M Čínské hedvábí (10.3.08) - Monika Neznalová - ---
Mladých:
21. Elizabeth z Netluckých pastvin (25.7.08) - - ---
22. Ebony z Netluckých pastvin (25.7.08) - - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
Mozitřída:
23. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V1, CAC
24. Celestian Nocturno (2.10.07) - Jana Němečková - V2, res.CAC
Otevřená:
25. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - V3
26. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V2, res.CAC
27. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAC, Klubový vítěz
Vítězů:
28. Catalina Santa z Netluckých pastvin (13.6.06) - MVDr.Lucie Schwarzová - V1, CAC
 
25.04.2009 - MVP České Budějovice

Rozhodčí - Ludmila Fintorová

PSI
Štěňat:
1855. Warp Core Čínské hedvábí (27.10.08) - Lenka Dolejšová - VN
Dorost:
1856. Paul Newmann Gandamak Slovakia (17.8.08) - Světlana Šimková                 - VN
Mladých:
1857. Tango Blue Čínské hedvábí (10.3.08) - Gábina Vejmelková - odst.
1858. Tom C. Čínské hedvábí (10.3.08) - Stanislav Brandstätter - V1
Mezitřída:
1859. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VD4
1860. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - VD
1861. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V3
1862. Padparadscha´s Brisbane Beach Boy (12.5.07) - Detlef Block - V1, CAC, CACIB
1863. Soukistan Chaman - Jahawar (27.6.07) - Anna Vršník - V2, res.CAC
Otevřená:
1864. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V3
1865. Narcis Silver Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Pavel Dvořák - V2, res.CAC
1866. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gábina Vejmelková - V4
1867. Hasan von der Locly (24.11.06) - A.Scholz + R.Sommerer - V1, CAC
Šampionů:
1868. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V2, res.CAC
1869. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gábina Vejmelková - V3
1870. Yashan de Jawo - Sha (11.3.01) - Angela Pohl - V1, CAC, res.CACIB
FENY
Dorost:
1871. Pamela Gandamak Slovakia (17.8.08) - Lenka Bučková - ---
Mezitřída:
1872. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V2, res.CAC
1873. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačíová - VD
1874. Padparadscha´s Biscuit N´Champagne (12.5.07) - Detlef Block - V1, CAC
Otevřená:
1875. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - V2, res.CAC
1876. Celestian Blowin in the Wind (5.2.07) - Detlef Block - V1, CAC
1877. Keelah von Katwiga (5.12.04) - Mieke Engelbos - ---
1878. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - VD3
Pracovní:
1880. Hadiyyah von Katwiga (18.4.03) - Inge + Peter Füssel - V1, CAC, res.CACIB
Šampionů:
1879. Catalina Santa z Netluckých pastvin (13.6.06) - MVDr.Lucie Schwarzová - V1, CAC, CACIB, BOB
1881. Karakush Dominoatrix (2.7.06) - Detlef Block - V3
1882. Khemi - Nru von Katwiga (5.12.04) - Rosemarie + Oliver Peters - V2, res.CAC
 
18.10.2008 - NVP Brno

Rozhodčí - MVDr.Michaela Pavlásková

PSI
Štěňat:
1416. Hassan du Jegdalek (2.6.08) - Iva Toulová - VN
Mladých:
1417. Azmar Juwel von Persian (15.9.07) - Leona Havlisová - VD2
1418. Azzam Juwel von Persian (15.9.07) - Silvie Fialová - VD3
1419. Soukistan Chaman - Jahawar (27.6.07) - Anna Vršník - V1, CAJC
Mezitřída:
1420. Ozzy Osbourne Gandamak Slovakia (20.3.07) - Michal Klusoň - V1, CAC
Otevřená:
1421. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - V4
1422. Narcis Silver Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Pavel Dvořák - V1, CAC
1423. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V2, res.CAC
1424. Yusuf Ben z Allahovy země (1.3.07) - Zuzana Obselková - V3
Vítězů:
1425. Justin T Gandamak Slovakia (8.7.03) - Šárka Nováková - V1, CAC, NV, BOB, BIG II
1426. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V2
Veteránů:
1427. Firefly Gandamak Slovakia (17.5.99) - Jiří Petr - V1, Nejhezčí veterán
FENY
Mladých:
1428. Betty Gold Star van de Robega (25.10.07) - Monika Nedomová - VD1
Mezitřída:
1429. Ascaris z Úpatí hor (24.11.06) - Monika Neznalová - V3
1430. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V2
1431. Olivia Newton J. Gandamak Slovakia (20.3.07) - Petra Vojteková - V1, CAC
Otevřená:
1432. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - V4
1433. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V2, res.CAC
1434. Nancy Gandamak Slovakia (22.11.06) - Michal Schmuck - V1, CAC, NV
1435. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V3
Vítězů:
1436. Jacquelin Kennedy Gandamak Slovakia (8.7.03) - Iva Toulová - ---
Veteránů:
1437. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - V1, Nejhezčí veterán
 
27.09.2008 - MVP České Budějovice

Rozhodčí - MVDr.Michaela Pavlásková

PSI
Mladých:
2651. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - VD2
2652. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - VD1
Mezitřída:
2653. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - VD
Otevřená:
2654. Narcis Silver Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Pavel Dvořák - V1, CAC
2655. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gábina Vejmelková - VD2
Šampionů:
2656. Bubu ze Zličínských luk (12.10.04) - Alena Poulová - V2, res.CAC
2657. Justin T Gandamak Slovakia (8.7.03) - Šárka Nováková - ---
2658. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gábina Vejmelková - V3
2659. Firefly Gandamak Slovakia (17.5.99) - Jiří Petr - V1, CAC, CACIB, BOB
FENY
Mladých:
2660. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V1, CAJC
Mezitřída:
2661. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V1, CAC, CACIB
2662. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - ---
2663. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V2, res.CAC, res.CACIB
Otevřená:
2664. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - V1, CAC
Šampionů:
2665. Jacquelin Kennedy Gandamak Slovakia (8.7.03) - Iva Toulová - ---
Veteránů:
2666. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - V1, Nejhezčí veterán
 
13.09.2008 - KV KChCh Liberec

Rozhodčí - Miroslav Guniš

PSI
Dorost:
269. Tango Blue Čínské hedvábí (10.3.08) - Gábina Vejmelková - VN
Mladých:
270. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V1, CAJC
271. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - V2
272. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - V3
Otevřená:
273. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gábina Vejmelková - V1, CAC
Vítězů:
274. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V1, CAC, BOB
275. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gábina Vejmelková - V2
FENY
Mladých:
276. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V1, CAJC
277. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V2
Mezitřída:
278. Ashley z Úpatí hor (24.11.06) - Petra Hellerová - V2, res.CAC
279. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAC
Otevřená:
280. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - V1, CAC
281. Bonnie Monteka (28.7.06) - Marie Pšádová - V2
Vítezů:
282. Mona Lisa Čínské hedvábí (14.10.04) - Gábina Loňková - V1, CAC
Veteránů:
283. Ethy Lu - Kön (16.02.95) - Lenka Polavková - V1, Nejlepší veterán
 
30.08.2008 - MVP Mladá Boleslav

Rozhodčí - Vladimír Panuška

PSI
Mladých:
876. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V2
877. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VD3
878. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - VD4
879. Padparadcha´s Catch me if you can (2.11.07) - Astrid Wildekopf - V1, CAJC
Mezitřída:
880. Bad Dream Top Orient (22.1.07) - Šárka Nováková - ---
881. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gábina Vejmelková - V2
882. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1, CAC
Otevřená:
883. Anis Monteka (29.8.05) - Eliška Havránková             - V2, res.CAC
884. Bobesh Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr.Irena Benešová - odst.
885. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - V3
886. Kenny G Gandamak Slovakia (3.5.04) - Astrid Wildekopf - V1, CAC, res.CACIB
Šampionů:
887. Agha Djari´s Journey Inside (18.3.01) - Astrid Wildekopf - V2, res.CAC
888. Jahzorn at Ersari Varius Avis (11.6.06) - Kateřina Moňaková - V4
889. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V1, CAC, CACIB, BOB
890. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gábina Vejmelková - V3
FENY
Dorost:
891. Shou Gerat Holy Berry (20.12.07) - Kateřina Moňaková - VN
Mladých:
892. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V1, CAJC
893. Bitch is it Uraganas (15.6.07) - Arvydas Pauliukas - VD
894. Fata - Morgana ze Zličínských luk (20.10.07) - Olga Kopalová - VD
895. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačíová - V2
896. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V3
897. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - VD
Mezitřída:
898. Natalie Wood Gandamak Slovakia (22.11.06) - Joanna Glogowska - V1
Otevřená:
899. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V1, CAC
900. Charlize Olsami (15.6.03) - Arvydas Pauliukas - V3
901. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - V2, res.CAC
Šampionů:
902. Jacquelin Kennedy Gandamak Slovakia (8.7.03) - Iva Toulová - V1, CAC, CACIB
903. Loretta Lynn Gandamak Slovakia (5.10.05) - Monika Žáková - V3
904. Mona Lisa Čínské hedvábí (14.10.04) - Gábina Loňková - V2, res.CAC, res.CACIB
Veteránů:
905. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - V1, Nejlepší veterán
 
23.08.2008 - SVCh Mladá Boleslav
Rozhodčí - Jean Louis Grunheid
            Jean - Luc Lemouzy
Kruh č.2
PSI
Štěňat:
80. Tango Blue Čínské hedvábí (10.3.08) - Gábina Vejmelková - VN
Mladých:
81. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - V3
82. Azmar Juwel von Persian (15.9.07) - Leona Havlisová - VD
83. Clifford Al - Fayed (27.5.07) - Marta Kamenská - ---
84. Frajer ze Zličínských luk (20.10.07) - Ing.Zuzana Wozniaková - V
85. Gentleman ze Zličínských luk (22.10.07) - Alice Boučková - V2
86. Soukistan Chaman - Jahawar (27.6.07) - Anna Vršník - V4
87. Stormhill´s Dream Catcher (12.9.07) - Francisco Moreno Nunez - V1, CAJC
FENY
Dorost:
88. Shou Gerat Holy Berry (20.12.07) - Kateřina Moňaková - VN
Mladých:
89. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V
90. Blondie Bella van de Robega (25.10.07) - Romana Hřebejková - VD
91. Fata - Morgana ze Zličínských luk (20.7.07) - Olga Kopalová - V
92. Frajerka ze Zličínských luk (20.10.07) - Miroslava Juchelková - V
93. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačíová - V3
94. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V2
95. Olivia Newton J. Gandamak Slovakia (20.3.07) - Petra Vojteková - V1, CAJC
96. Sarah - Suri Čínské hedvábí (22.7.07) - Leona Havlisová - V
97. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V4
 
Kruh č.1
PSI
Mezitřída:
42. Cedilha Black - Code (20.1.07) - Jana Žitníková + Francisco Moreno Nunez - ---
43. Ozzy Osbourne Gandamak Slovakia (20.3.07) - Michal Klusoň - V1, CAC
44. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gábina Vejmelková - V2, res.CAC
45. Q - Mário Čínské hedvábí (3.9.06) - Jana Adamcová - VD
Otevřená:
46. Anis Monteka (29.8.05) - Eliška Havránková             - ---
47. Ascoli Primavera Bohemia (30.6.05) - JUDr.Irena Benešová - V4
48. Bubu ze Zličínských luk (12.10.04) - Alena Poulová - V2, res.CAC
49. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - VD
50. Khafka´s Exotic Danger (30.12.05) - Francisco Moreno Nunez - V3
51. Marcus Aurelius Gandamak Slovakia (27.6.06) - Marcela Malíková - V1, CAC, VSVCh
52. Narcis Silver Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Petr Dvořák - VD
53. Docteur V de Tchekana (19.4.04) - Alice Boučková - ---
Vítězů:
54. AAron Presley van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - V3
55. Jahzorn at Ersari Varius Avis (11.6.06) - Kateřina Moňaková - V
56. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gábina Loňková - V1, CAC
57. Justin T. Gandamak Slovakia (8.7.03) - Šárka Nováková - V2, res.CAC
58. Xylit ze Zličínských luk (23.6.02) - Helena Olžbutová - V
Veteránů:
59. Franco Nero Gandamak Slovaklia (17.5.99) - Zuzana Kavalová - V1, BOB
60. Firefly Gandamak Slovakia (17.5.99) - Jiří Petr - V2
61 Plamínek ze Zličínských luk (18.10.99) - Alice Boučková - ---
FENY
Mezitřída:
62. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V2 res.CAC
63. Natalie Wood Gandamak Slovakia (22.11.06) - Joanna Glogowska - V1, CAC
64. Nina Ricci Gandamak Slovakia (22.11.06) - Silvia Pukačová - ---
Otevřená:
65. Annabella Maria van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - ---
66. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková                 - VD
67. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V3
68. Bruneta ze Zličínských luk (12.10.04) - Miroslava Hynková - V2, res.CAC
69. Císařovna ze Zličínských luk (15.10.04) - Alena Mačíová - VD
70. Elita ze Zličínských luk (2.12.05) - Kateřina Smočková - ---
71. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - VD
72. Jessica Gandamak Slovakia (8.7.03) - Petra Vojteková - V1, CAC, VSVCh
73. Oshanameh´s Cheers for me (6.5.03) - JUDr.Irena Benešová - ---
Vítězů:
74. Ashley Olsen van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - V3
75. Baronka ze Zličínských luk (12.10.04) - Martina Brhelová - V1, CAC
76. Jacquelin Kennedy Gandamak Slovakia (8.7.03) - Iva Toulová - V2, res.CAC
77. Mona Lisa Čínská hedvábí (14.10.04) - Gábina Loňková - ---
Veteránů:
78. Afrodita Charming Orchid (20.10.96) - Monika Radouchová - ---
79. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - ---
 
19.07.2008 - NVP Mladá Boleslav

Rozhodčí - Marta Růžičková

PSI
Mladých:
717. Ahmad Juwel von Persian (15.9.07) - Martin Píša - V4
718. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - V3
719. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - V2
720. Asim Juwel von Persian (15.9.07) - Zuzana Trojanová + Lenka Valášková - ---
721. Bad Dream Top Orient (22.1.07) - Šárka Nováková - V1, CAJC
Mezitřída:
722. Bobesh Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr.Irena Benešová - V3
723. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V2, res.CAC
724. Yusuf Ben z Allahovy země (1.3.07) - Zuzana Obselková - V1, CAC
Otevřená:
725. Anis Monteka (29.8.05) - Eliška Havránková             - V3
726. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - V1, CAC
727. Rafficas Red Dzazir of Robega (29.1.04) - Romana Hřebejková - V2, res.CAC
Vítězů:
728. ICh.Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gabriela Loňková - V1, CAC, NV, BOB, BIG III.
FENY
Dorost:
729. Betty Gold Star van de Robega (25.10.07) - Kamila Nedomová - VN2
730. Blondie Bella van de Robega (25.10.07) - Romana Hřebejková - VN3
731. Gracie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačíová - VN1
Mladých:
732. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - V3
733. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V2
734. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAJC
Otevřená:
735. Barent´s Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková             - V2, res.CAC
736. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V1, CAC, NV
737. Císařovna ze Zličínských luk (15.10.04) - Alena Mačíová - V3
738. Oshanameh´s Cheers for me (6.5.03) - JUDr.Irena Benešová - V4 
Vítězů:
739. Mona Lisa Čínské hedvábí (14.10.04) - Gábina Loňková - V1, CAC
Veteránů:
740. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - VD
 
24.05.2008 - MVP Litoměřice

Rozhodčí - Antonín Mudra

PSI
Dorost:
1. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN 
2. Gentleman ze Zličínských luk (22.10.07) - Alice Boučková - VN
Mladých:
3. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1, CAJC
4. Yazid Imír z Allahovy země (1.3.07) - Martina Budilová - ---
Otevřená:
5. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - V2, res.CAC
6. Docteur V de Tchekana (19.4.04) - Alice Boučková - V1, CAC, CACIB, BOB
Šampionů:
7. Xylit ze Zličínských luk (23.6.02) - Helena Olžbutová - V1, CAC, res.CACIB
Veteránů:
8. Plamínek ze Zličínských Luk (18.10.99) - Alice Boučková - V1
FENY
Dorost:
9. Afrah Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN
10. Fata - Morgana ze Zličínských luk (20.10.07) - Olga Kopalová - VN
11. Frajerka ze Zličínských luk (20.10.07) - Miroslava Juchelková - VN
Mladých:
12. Odetta Lynn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V1, CAJC
13. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V2
Otevřená:
14. Alett Chlupatý poklad (10.8.05) - Pavla Stupková - VD
15. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V2, res.CAC
16. Elita ze Zličínských luk (2.12.05) - Kateřina Smočková - V1, CAC, res.CACIB
17. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - V3
Pracovní:
18. Hadiyyah von Katwiga () - I. + P.Füssel - V1, CAC
Šampionů:
19. Baronka ze Zličínských luk (12.10.04) - Mgr.Martina Brhelová - V2
20. Loretta Lynn Gandamak Slovakia (5.10.05) - Monika Žáková - V1, CAC, CACIB
Veteránů:
21. Afrodita Charming Orchid (20.10.96) - Monika Radouchová - V1
 
17.05.2008 - Klubová výstava Afgán klubu Konopiště

Rozhodčí - Bernard Barjot - Francie

PSI
Dorost:
1. Frajer ze Zličínských luk (20.10.07) - Ing.Z.Wozniaková
2. Gentleman ze Zličínských luk (22.10.07) - Alice Boučková
Mladých:
3. Bad Dream Top Orient (22.1.07) - Šárka Nováková - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
4. Yazid Imír z Allahovy země (1.3.07) - Martina Budilová - ---
5. Soukistan Chaman - Jahawar (27.6.07) - Anna Vršník - V2
Mezitřída:
6. Jahzorn at Ersari Varius Avis (11.6.06) - Kateřina Moňaková - V1, CAC
Otevřená:
7. Cavalier ze Zličínských luk (15.10.04) - Marcela Bušková
8. Duplikát ze Zličínských luk (18.5.05) - L. Končeková
9. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková
10. Ch. Caramel ze Zličínských luk (15.10.04) - Miroslava Hynková
11. Docteur V. No de Tchekana (19.4.04) - Alice Boučková
12. Vicomt ze Zličínských luk (11.9.01) - Hana Mizerová
Šampionů:
13. Ch. Xylit ze Zličínských luk (23.6.02) - Barbora Olžbutová
14. Ch. Drahokam ze Zličínských luk (18.5.05) - Ivana Pavlovská
15. Ch. Bubu ze Zličínských luk (12.10.04) - Alena Poulová
Veteránů:
16. Império ze Zličínských luk (30.4.97) - JUDr.V. Štychová - ---
FENY
Štěňat:
17. Shou Gerat Holy Berry (20.12.07) - Kateřina Moňaková - VN1
Dorost:
18. Frajerka ze Zličínských luk (20.10.07) - M. Juchelková
19. Grácie - Blue ze Zličínských luk (22.10.07) - Alena Mačiová
20. Fata - Morgana ze Zličínských luk (20.10.07) - Olga Kopalová - ---
Mladých:
21. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
22. Biara Top Orient (22.1.07) - Monika Neznalová - ---
Mezitřída:
23. Beckie Monteka (28.7.06) - E. Brandová - ---
24. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V1, CAC
25. Ascaris z Úpatí hor (24.11.06) - Monika Neznalová - ---
Otevřená:
26. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - ---
27. Bruneta ze Zličínských luk (12.10.04) - Miroslava Hynková - V2
28. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V1, CAC
29. Delikatesa ze Zličínských luk (18.5.05) - Ilona Zrnéčková
30. Barent's Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková             - V3
36. Antýza Akamiro (19.7.03) - Lenka Krajňaková - V4
Šampionů:
31. Ch. Xanny ze Zličínských luk (23.6.02) - Marcela Bušková
32. Ch. Elita ze Zličínských luk (2.12.05) - Kateřina Smočková
33. Ch. Baronka ze Zličínských luk (12.10.04) - M. Brhelová
34. Ch. Císařovna ze Zličínských luk (15.10.04) - Alena Mačiová
Veteránů:
35. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - V1, Nejlepší veterán
  
26.04.2008 - IX.Pojizerská VP Mladá Boleslav

Rozhodčí - Ing.Hana Petrusová

PSI
Dorost:
779. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN1
FENY
Dorost:
780. Afrah Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN2
781. Fata - Morgana ze Zličínských luk (20.10.07) - Olga Kopalová - VN1
Mladých:
782. Odetta Lynn Gandamak (20.3.07) - Lenka Valášková - V1, Vítěz třídy mladých
783. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V2
Otevřená:
784. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - V1, Krajský vítěz
Veteránů:
785. Afrodita Charming Orchid (20.10.96) - Monika Radouchová - ---
786. Charibda Lu - Kön (8.8.97) - Pavlína Eliášová - V2
787. Ethy Lu - Kön (16.2.95) - Lenka Polavková - V1, Nejlepší veterán, Vítěz Mladé Boleslavi
 
20.04.2008 - Klubová výstava KChCh České Budějovice

Rozhodčí - Vlastimila Ronovská

PSI
Dorost:
1. Ahsan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN1
2. Amir Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Dolejšová - VN2
Mladých:
3. Bad Dream Top Orient (22.1.07) - Šárka Nováková - V1, CAJC
4. Boaou Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr.Irena Benešová - V4
5. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Ludmila Faktorová - V2, Klubový vítěz mladých
6. Yazid Imír z Allahovy země (1.3.07) - Martina Budilová - V3
Mezitřída:
7. Jahzorn at Ersari Varius Avis (11.6.06) - Kateřina Moňaková - V1, CAC
8. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gabriela Vejmelková - V2
Otevřená:
9. Anis Monteka (29.8.05) - Eliška Havránková             - V1, CAC, Klubový vítěz
10. Picasso Čínské hedvábí (27.12.05) - Gabriela Vejmelková - V2
Vítězů:
11. Nicky Black Boss Čínské hedvábí (21.5.05) - Gabriela Vejmelková - V1, CAC
FENY
Štěňat:
12. Shou Gerat Holy Berry (20.12.07) - Kateřina Moňaková - VN
Dorost:
13. Afrah Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN2
14. Aisha Juwel von Persian (15.9.07) - Markéta Hartmannová - VN1
Mladých:
15. Begum Top Orient (22.1.07) - Helena Jindrová - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
16. Black - Night Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr.Benešová + Vojířová - ---
17. Odetta Lynn Gandamak (20.3.07) - Lenka Valášková - V3
18. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V2
Otevřená:
19. Barent's Willma Wapini von Folge (12.2.04) - Světlana Šimková             - V1, CAC
20. Oshanameh's Cheers for me (6.5.03) -  JUDr.Irena Benešová - V2
Vítězů:
21. Bacardi Girl Beami Šahrak (27.4.05) - Zdena Tišerová - V2 
22. Loretta Lynn Gandamak Slovakia (5.10.05) - Monika Žáková - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
 
22. - 23.03.2008 - MVP Praha

Rozhodčí - Libuše Ubrová  

PSI
Dorost:
1978. Arish Juwel von Persian (15.9.07) - Monika Neznalová - ---
1979. Ashan Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN
Mladých:
1980. Dallas z Netluckých pastvin (27.3.07) - Mária Karabová - VD
1981. Bad Dream Top Orient (22.1.07) - Šárka Nováková - V2
1982. Yazid Imír z Allahovy země (1.3.07) - Martina Budilová - V3
1983. Bobesh Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr. Irena Benešová - V4
1984. Yasani Irám z Allahovy země (1.3.07) - Lída Faktorová - V1, CAJC
Mezitřída:
1985. Marcus Aurelius Gandamak Slovakia (27.6.06) - Marcela Malíková - V1, CAC        
1986. Nahid Shams - an - Nahar (25.5.06) - Tina Jurca + Tomaz Rozman - ---   
1987. Qamarino Čínské hedvábí (3.9.06) - Gabriela Vejmelková - V3      
1988. Fan Fell Smokey the Bandit (29.6.06) - Heike Zornow - ---
1989. Corado Catani z Netluckých pastvin (13.6.06) - Gabriela Kuželová - V2       
Otevřená:
1990. Narcis Silver Heart Čínské hedvábí (21.5.05) - Hana Sedláčková + Pavel Dvořák - VD 
1991. Kenny G Gandamak Slovakia (3.5.04) - Astrid Wildekopf - V2
1992. Eminence ze Zličínských luk (2.12.05) - Kamila Ručková - odst.
1993. Anis Monteka (29.8.05) - Eliška Havránková             - V3
1994. Al Pacino van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - odst.
1995. Cavalier ze Zličínských luk (15.10.04) - Marcela Bušková - V4
1996. Bubu ze Zličínských luk (12.10.04) - Alena Poulová - V1, CAC, res.CACIB
1997. Ascoli Primavera Bohemia (30.6.05) - JUDr. Irena Benešová - V
1998. Caramel ze Zličínských luk (15.10.04) - Miroslava Hynková - ---
Šampionů:
1999. Xylit ze Zličínských luk (23.6.02) - Helena Olžbutová - V1, CAC, CACIB
2000. Agha Djaris Journey Inside (18.3.01) - Astrid Wildekopf - V
2001. Janek Čínské hedvábí (14.11.02) - Gabriela Loňková - V2
2002. Nicky Black Boss Čínské hdvábí (21.5.05) - Gabriela Velmelková - V
2003. Fly to Sky Al Jalalabad (9.6.05) - MUDr. Dorotka Zacharová - V3
2004. Aaron Presley van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - V4
Veteránů:
2005. Condor Boisterous Beauty (15.4.99) - Iva Toulová - V1, BIS veterán 2
2006. Firefly Gandamak Slovakia (17.5.99) - Jiří Petr - V2
FENY
Štěňat:
2007. Blondie Bella van de Robega (25.10.07) - Romana Hřebejková - VN1
2008. Frajerka ze Zličínských luk (20.10.07) - Miroslava Juchelková - VN2  
Dorost:
2009. Afrah Juwel von Persian (15.9.07) - Lenka Valášková - VN1  
Mladých:
2010. Daintiness z Netluckých pastvin (27.3.07) - Jana Němečková - V
2011. Bugatti Primavera Bohemia (12.2.07) - Eleonóra Miková + Alexander Vincze - VD
2012. Buffy Primavera Bohemia (12.2.07) - JUDr. Irena Benešová - V2
2013. Odetta Lyn Gandamak Slovakia (20.3.07) - Lenka Valášková - V4
2014. Yasmin Banu z Allahovy země (1.3.07) - Lenka Polavková - V
2015. Nancy Gandamak Slovakia (22.11.06) - Ing. Michal Schmuck - V1, CAJC
2016. Biara Top Orient (22.1.07) - Monika Neznalová - V3
Mezitřída:
2017. Ascaris z Úpatí hor (24.11.06) - Monika Neznalová - V1
2018. Mandala Shams - an - Nahar (1.6.06) - Antonia Dirnberger - ---
Otevřená:
2019. Delikatesa ze Zličínských luk (18.5.05) - Ilona Zrnečková - V
2020. Antýza Akamiro (19.7.03) - Lenka Krajňaková - ---
2021. Extravagance ze Zličínských luk (2.12.05) - Olga Kopalová - V3
2022. Jessica Gandamak Slovakia (8.7.03) - Petra Vojteková + Dubovicová - V1, CAC, res.CACIB
2023. Bessy z Náhorní planiny (27.2.05) - Kamila Ručková - V4
2024. Annabella - Maria van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - V2
Šampionů:
2025. Ashley Olsen van de Robega (22.5.02) - Romana Hřebejková - V2
2026. Xanny ze Zličínských luk (23.6.02) - Marcela Bušková - V
2027. Jacquelin Kennedy Gandamak Slovakia (8.7.03) - Iva Toulová - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3
2028. Souhada Shams - an - Nahar (18.4.03) - Antonia Dirnberger - ---
2029. Bacardi Girl Beami Šahrak (27.4.05) - Zdena Tišerová - V4
2030. Mona Lisa Čínské hedvábí (14.10.04) - Gabriela Loňková - V3
 
 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist